EWI focus: Clusterbeleid voor doorbraken in Vlaanderen
Onder de naam EWI focus organiseert het departement Economie, Wetenschap en Innovatie meerdere keren per jaar open workshops, waarin actuele beleidsthema's, -uitdagingen of -resultaten in verband met economie, wetenschap en innovatie onder de loep genomen worden.
EWI focus stimuleert de discussie en kennisuitwisseling bij de beleidsvoorbereiding en -evaluatie. Zo zorgen we ervoor dat de toekomstige beleidskeuzes grondig onderbouwd zijn en bieden we een platform aan voor nieuwe visies.
EWI focus staat open voor iedereen die wil meedenken over het economisch, wetenschaps- en innovatiebeleid van morgen.
Eerste EWI focus
De eerste EWI focus ging door op 10 juni 2009 met als thema 'Clusterbeleid voor doorbraken in Vlaanderen'.
Meer informatie over deze EWI focus en de presentaties van de sprekers vindt u op de pagina van de voorbije evenementen.
Blijf op de hoogte
Indien u graag op de hoogte wil gehouden worden van deze workshops, stuurt u een mail naar info@ewi.vlaanderen.be.
Staf
Stafmedewerker Communicatie
margot.bollen@ewi.vlaanderen.be, 02 553 07 36



