Commissie voor Werk, Economie, Wetenschap, Innovatie en Sociale Economie (WEWIS) (7 oktober 2026)

Gepubliceerd op 07 oktober 2026

Vraag om uitleg over werkzoekenden die geen reactie krijgen op hun sollicitatie

Bekijk het verslag

Vraag om uitleg over het instellen van een plafond op de administratieve kosten die dienstenchequebedrijven aanrekenen

Bekijk het verslag

Vraag om uitleg over de bescherming van au pairs

Bekijk het verslag

Vraag om uitleg over de activering van werkzoekenden na het verlies van de werkloosheidsuitkering

Bekijk het verslag

Vraag om uitleg over de arbeidsparticipatie van vrouwen met een niet-EU-herkomst

Bekijk het verslag

Vraag om uitleg over de transitie van werkzoekenden naar ondernemerschap

Bekijk het verslag

Dit kan je ook interesseren

02 oktober 2026

EU-nieuws deze week | 28 september - 2 oktober 2026

Onder de titel ‘EU-nieuws’ verzamelt het departement EWI voor u relevante items over economie, wetenschap en innovatie uit de EU-nieuwsstroom van de afgelopen week.
01 oktober 2026

Beslissingen Vlaamse Regering - Werk, Economie, Wetenschap, Innovatie en Sociale Economie (1 oktober 2026)

O.a. uitvoering decreet over het stelsel van Loopbaankrediet en voorontwerp van verzameldecreet Werk.
30 september 2026

Septemberverklaring 2026

Minister-president Matthias Diependaele legde vandaag in het Vlaams Parlement de Septemberverklaring van de Vlaamse Regering af. Daarin werd de algemeen maatschappelijke situatie en de krachtlijnen van de Vlaamse begroting voor 2027 geschetst.

Blijf wekelijks op de hoogte

Wij brengen u wekelijks de laatste weetjes, publicaties en cijfers over economie, wetenschap en innovatie in Vlaanderen in uw mailbox.

Nieuwsgierig naar onze voorbije nieuwsbrieven? Bekijk hier ons archief.