Succesvolle eerste kennismaking met Programma Innovatieve Overheidsopdrachten

Gepubliceerd op 08 mei 2017

Vorige week mochten we een zeventigtal deelnemers begroeten op onze eerste infosessie Programma Innovatieve Overheidsopdrachten (PIO).

Men maakte kennis met de lopende oproep voor projectvoorstellen van het PIO-programma.

Daarnaast gaven enkele pioniers inspirerende voorbeelden van innovatieve overheidsopdrachten. 

Bekijk hieronder de presentaties:

Dit kan je ook interesseren

08 oktober 2026

Commissie voor Werk, Economie, Wetenschap, Innovatie en Sociale Economie (WEWIS) (8 oktober 2026)

O.a. verankeren van technologische ontwikkeling in Vlaanderen, annulering van het Plug Powerproject, beperkte gebruik van ecologische steunmaatregelen bij kmo's, impact van de hitte en de droogte op de Vlaamse economie, de heroriëntering van traditionele industriële sites naar een defensie- of veiligheidsbestemming door buitenlandse actoren en Europese ambitie op het vlak van ruimtevaart en maanexploratie.

07 oktober 2026

Commissie voor Werk, Economie, Wetenschap, Innovatie en Sociale Economie (WEWIS) (7 oktober 2026)

O.a. bescherming van au pairs, instellen van een plafond op de administratieve kosten die dienstenchequebedrijven aanrekenen, activering van werkzoekenden na het verlies van de werkloosheidsuitkering en transitie van werkzoekenden naar ondernemerschap.
02 oktober 2026

EU-nieuws deze week | 28 september - 2 oktober 2026

Onder de titel ‘EU-nieuws’ verzamelt het departement EWI voor u relevante items over economie, wetenschap en innovatie uit de EU-nieuwsstroom van de afgelopen week.

Blijf wekelijks op de hoogte

Wij brengen u wekelijks de laatste weetjes, publicaties en cijfers over economie, wetenschap en innovatie in Vlaanderen in uw mailbox.

Nieuwsgierig naar onze voorbije nieuwsbrieven? Bekijk hier ons archief.